Partnerzy

W NASZEJ WSPÓŁPRACY…

 

…stawiamy na sprawdzonych i znaczących partnerów, liderów swoich branż,

innowatorów w wyspecjalizowanych obszarach, konkretne firmy z konkretną ofertą produktową. Dzięki certyfikatowi i ukończeniu

Personal Training Academy na wszystkich absolwentów czekają otwarte drzwi do współpracy z naszymi partnerami

Body Shop

Specjalne ceny dla Ciebie i Twoich podopiecznych

To jedna z największych internetowych hurtowni suplementów i odżywek oraz największy w Łodzi sklep z tego typu produktami. Fachowcy Body Shop pomoga dobrać wlasciwą suplementację dla Ciebie i Twoich podopiecznych.

Dla wszystkich absolwentów PTA 10% zniżki na cały asortyment

Just 7 gym

Specjalne ceny dla Ciebie i Twoich podobiecznych

Just7Gym – producent sprzętu i akcesoriów treningowych. Tylko najwyższa jakośći i niezwykle bogata oferta wprowadzą Twój trening na wyższy level.

Dla wszystkich absolwentów PTA 10% zniżki na cały asortyment.

TRUCH.COM - Centrum endorfin

Zniżki na atrakcyjny asortyment

Trucht.com – Centrum Endorfin – to więcej niż sklep stacjonarny i internetowy (w którym zresztą znajdziecie wszystko dla triathlonistów i biegaczy).

Trucht to przede wszystkim miejsce spotkań miłośników sportu, który powstał z myślą wprowadzenia do Łodzi nowej jakości biegania oraz szerzenia zdrowego trybu życia. Polecamy także sklepową kawiarnię z kawą i pysznymi sokami.

Dla absolwentów PTA będzie czekało 10% zniżki na wybrany asortyment.

Młodzi w Łodzi

Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Program Młodzi w Łodzi powstał aby zachęcić młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią, wspierać rozwój kariery zawodowej łódzkich studentów oraz zapewnić lokalnym przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom wysoko wykwalifikowanej kadry.

Realizatorem programu jest Biuro Obsługi Inwestora i  Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi, które przy współpracy z największymi łódzkimi uczelniami oraz wiodącymi pracodawcami realizuje inicjatywy programu, m.in. takie jak: portal praktyk i staży, program stypendialny, bezpłatne szkolenia czy konkurs dla młodych przedsiębiorczych.

Rep in peace

Zniżka 15%!

Marka odzieżowa Rep In Peace powstała z fascynacji do Crossfitu oraz pasji tworzenia ubrań. Zgodnie z naszym motto ‚Design Your Body and Soul’ wiemy, że Crossfit nie tylko nieźle rzeźbi ciało ale również wykuwa silną wolę i charakter.

Rozumiemy, że aby pokonywać kolejne granice, ubrania w których ćwiczysz muszą być nie tylko komfortowe ale również innowacyjne i funkcjonalne”. Nosząc odzież RIP macie gwarancję niepowtarzalności!

Absolwenci PTA mają 15% zniżki!

KEENO

Zniżka na hasło PTA

Producent specjalistycznego sprzętu treningowego.

Zapytaj o zniżkę na hasło PTA