fbpx

Nasi wykładowcy

Naszą dumą są nasi wykładowcy. To wyjątkowi eksperci, specjaliści i profesjonaliści w swoich dziedzinach. W prawdziwą pasją będą dzielić się z Wami swoją wiedzą.

Mateusz Stypułkowski

Założyciel PTA

Pasję do sportu wykuł na światowych matach judo. Jako zawodnik 13-krotny medalista Mistrzostw Polski, wieloletni członek Kadry Narodowej. Po zakończeniu kariery zawodniczej z przyjemnością odkrywa uroki innych dyscyplin sportowych. 
Pasja do sportu przerodziła się w pracę – jako trener personalny i grup sportowych, zaraża entuzjazmem swoich podopiecznych. Trenowanie innych jest obecnie odskocznią od codziennych obowiązków.
Najbardziej realizuje się w roli managera branży fitness.

General Manager największego centrum sportu w Polsce – Vera Sport
General Manager klubu Jatomi Fitness

Właściciel Fitbreak – pierwszego łódzkiego studia treningów personalnych EMS. Jego głównym zadaniem jest sprzedaż.

Aktualnie niezależny doradca biznesowy branży fitness. Pomaga uruchamiać nowe inwestycje oraz sprawia, żę te już funkcjonujące podnoszą swoją rentowność.

Jego największy projekt – Pierwsze w Polsce Centrum Human Performance – już wkrótce na mapie Łodzi.

Mateusz to przede wszystkim praktyk, którego doświadczenie pomoże Ci wpłynąć na szerokie sprzedażowe wody. Dzięki jego wskazówkom przekroczysz oczekiwania podopiecznych dotyczące doświadczeń treningowych


Szkolenia:

Ostatnie trenerskie: 
Elite Performacne Institute, Phasa 2 NCSC
I wiele innych

Ostatnie managerskie:
Harvard Business School – ICAN Institute – Executive Business Management

Uczestnik praktycznie wszystkich eventów szkoleniowych, konwencji, kongresów branży Fitness..

Anna Krzemień

Manager branży fitness

Moja przygoda z branżą fitness rozpoczęła się już w dzieciństwie. Już wtedy interesowało mnie wszystko co miało związek z ruchem, gimnastyką, tańcem, sportem i zdrowym trybem życia. W  Polsce były to dopiero początki powszechnie znanego „aerobiku”.. Będąc jeszcze młodą nastolatką trafiłam na pierwszą Konwencję Fitness i odtąd moja droga zawodowa skupiła się wokół tej branży. Przeszłam szereg szkoleń z grupowych zajęć fitness. Nie było weekendu, abym nie uczestniczyła w szkoleniach, konwencji czy warsztatach. W między czasie, uczęszczałam do szkoły Jogi metodą Iyengar’a, aby zostać dyplomowanym nauczycielem. W niedługim czasie zostałam prekursorem, prezenterem, specjalistą i szkoleniowcem w zakresie różnych form grupowych zajęć fitness.

Po studiach na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, zostałam asystentem i wykładowcą na PPWSZ w Nowym Targu na wydziale Turystyki i Rekreacji, gdzie promowałam ideę fitness w środowisku studenckim. Napisałam też szereg artykułów w zakresie szeroko pojętego ruchu Fitness w Polsce i za granicą.

W 2004 roku wyjechałam do Irlandii gdzie przez ponad 10 lat pracowałam jako: Instruktor Fitness, Trener Personalny, a z biegiem czasu jako: Manager ds. Fitness w kilku największych centrach fitness m.in. Crunch Fitness Premier, Westwood, David Lloyd, OneEscape, Icon, Fitness First i inne.

Zajmowałam się consultingiem i wdrażałam udoskonalenia oraz standardy pracy w wielu klubach fitness w Irlandii czy w Polsce.

Zorganizowałam Międzynarodową Konwencję Fitness w Dublinie (pierwszą na tym rynku), prowadziłam mobilne Studio Treningu Personalnego przy użyciu metody EMS, współpracowałam z tamtejszymi szkołami i organizacjami fitness, jako trener i wykładowca, brałam udział w organizacji szeregu eventów o tematyce fitness & wellness.

Ciągle się doskonaląc ukończyłam szereg szkoleń i uzyskałam międzynarodowe certyfikaty kompetencji zawodowych. Podróżowałam po świecie odwiedzając najlepsze kluby fitness i uczyłam się od nich organizacji, efektywności i podejścia biznesowego jak również uczestniczyłam w najważniejszych wydarzeniach fitness, targach oraz seminariach.

W 2014 roku wróciłam do Polski, gdzie zostałam „National Studio Manager” a potem „Group Product Innovation Manager” dla sieci Pure Health & Fitness, znanej pod marką „Jatomi Fitness”. Podczas mojej dwuletniej pracy dla Jatomi wdrożyłam system rezerwacji zajęć online i brałam czynny udział w wielu projektach firmowych.

Stworzyłam innowacyjne produkty fitness tj Pure Pump, Burn it,  Stretch it, Shake it, Fit Kids oraz Fit Girls i wdrożyłam je we wszystkie kluby w Polsce, Czechach, Turcji, Rumuni, Malezji, Indonezjii i Tajlandii. Wyszkoliłam ponad 2000 instruktorów, przeprowadziłam ponad 50 szkoleń firmowych, zbudowałam Team współpracujących ze mną osób. Przebudowałam strukturę organizacyjną firmy i system  zarządzania grupowymi zajęciami fitness wdrażając stanowiska Studio Koordynatorów w 37 klubach w Polsce i szkoląc ich tak, aby w zaledwie kilka miesięcy zwiększyć frekwencję na zajęciach fitness w grupie Jatomi o ponad 50%. Wdrożyłam również programy fitness światowej marki Les Mills.

W 2017 roku otrzymałam propozycję, aby objąć i poprowadzić departament szkoleń w zakresie fitness w PTA. Stworzyłam dla Akademii system szkoleniowy oraz opracowałam materiały edukacyjne w oparciu o moje kilkunastoletnie doświadczenie, najnowszą wiedzę i praktykę w zakresie grupowych zajęć fitness. 

Serdecznie zapraszam na najbliższe szkolenia

Krzysztof Bajera

Przygotowanie siłowo-kondycyjne, cross, kettlebells, mobility

Trener NSCS1 i członek National Strength & Conditioning Association.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Uniwersytetu Łódzkiego (pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej) oraz stypendysta Uniwersytetu w Ostrawie (Republika Czeska) i Politechniki Praskiej (telesna vychova a sport).

Trener CrossFit Level 2 wraz z szeregiem szkoleń dodatkowych: Mobility (Bruksela), Rowing (Berlin), Competitors Course (Frankfurt), Endurance (Cottbus), Gymnastic (Warszawa), Judge i Coach Prep Course (Norymberga).

Trener StrongFirst Lifter (Vicenza, Włochy) – specjalizacja trójbój siłowy.

Instruktor kulturystyki i sportów sylwetkowych, trójboju siłowego, kettlebell i girewoj sportu (kettlebell lifting).

Dwukrotny Wicemistrz Polski w Hardstyle Kettlebell (2105 i 2016), pierwszy w Polsce zdobywca międzynarodowego tytułu Beast Tamer oraz członek klubu Top Team z kompletem gwiazdek.

Autor i pomysłodawca stref CrossFabric w największej łódzkiej sieci klubów FitFabric, współprojektant strefy do treningu funkcjonalnego i cross m.in. w Fabryce Wełny w Pabianicach oraz lokalnych siłowniach w regionie łódzkim.

Twórca i dyrektor sportowy Łódź Garage Games – od 2012 roku nieprzerwanie największych zawodów w formule CrossFit w Polsce, które doczekały się 27 re-edycji.

Ambasador marki ALE – Active Life Energy.

Szkoleniowiec w Personal Training Academy oraz właściciel firmy szkoleniowej Strong Seminars. Prelegent i wykładowca podczas targów sportowych, imprez firmowych i organizator warsztatów dla trenerów, fizjoterapeutów i sportowców.

Współpracował i uczył się bezpośrednio od: Steve Maxwella, Jami`ego Tikannena i Kelly`ego Staretta. Trenował pod okiem Charles`a Poliquina, Ed`ego Coan`a i Jana Łuki.

Trener medyczny, masażysta pierwszego i drugiego stopnia, uczestnik kilkunastu szkoleń z zakresu fizjoterapii i pracy nad korekcją sylwetki (w Polsce i zagranicą) – w szczególności w treningu siłowym i kondycyjnym.

Absolwent studiów podyplomowych z dietetyki i wspomagania żywieniowego w sporcie, uczestnik 11 szkoleń uzupełniających wiedzę w zakresie odżywiania i suplementacji w treningu sportowym.

Bezpośrednio odpowiedzialny za przygotowanie siłowo-kondycyjne i motoryczne 14 zawodowych sportowców lub trenerów (sztuki walki, trening siłowy – trójbój i dwubój olimpijski, CrossFit, triathlon, bieganie na dystansach ultra-) oraz drużyny piłkarskiej łódzkiego Widzewa (2016).

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec 2 córek – Alicji i Aleksandry.

Luiza Avagyan

Instruktor zajęć fitness- AEROBOX

Certyfikowany trener personalny od 2011 roku. Miłośniczka zajęć wzmacniających i kształtujących sylwetkę, szczególną uwagę zwracam na systematyczność ,która przynosi dobre efekty w krótkim czasie.

Podczas treningu skupiam się wyłącznie na Tobie abyś osiągnął swój cel! Od najmłodszych lat kocham sport jest on nierozłączna częścią mojego życia.

Mając 7 lat zaczęłam od karate, 10 lat uczęszczam na siłownie ponad 2 lata trenowałam Muay Thai, kickboxing i uczęszczałam na Box. Prowadzę zajęcia Aeroboxu.

Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, wytrzymałościowym, wydolnościowym, ogólnosprawnościowym wzmacniającym i stabilizacyjnym. Jeśli zdecydowałeś się na zmianę, trafiłeś w dobre ręce … Ja nie odpuszczam. Tobie tez nie pozwolę ….

Piotr Kędzia

Trener lekkoatletyki

Ze sportem, a zwłaszcza lekką atletyką, jestem związany od dziecka. W 1998 roku rozpocząłem swoją karierę zawodniczą w Akademickim Związku Sportowym w Łodzi. Specjalizowałem się w konkurencji biegowej na 400m, która wymaga wysokich zdolności wytrzymałościowo-szybkościowych. Reprezentowałem Polskę na imprezach najwyższej rangi, włącznie z Igrzyskami Olimpijskimi (2004, 2008).

Swoją ścieżkę edukacyjną związałem z Uniwersytetem Łódzkim, którego jestem absolwentem. Studiowałem na Wydziale Nauk o Wychowaniu, na specjalności wychowanie fizyczne i zdrowotne. Obecnie jestem zatrudniony jako asystent w Pracowni Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ.

Jako działacz społeczny należę do Zarządu Akademickiego Związku Sportowego Organizacji Środowiskowej w Łodzi oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Będąc aktywnym popularyzatorem aktywności fizycznej zostałem ambasadorem akcji biegowo-charytatywnej Wings for Life World Run. Swoją pasją do biegania dzielę się także z różnego rodzaju instytucjami i firmami – jestem trenerem w Klubie Biegacza Accenture, Ernest&Young, SAPA, Flint Group, Uniwersytet Medyczny oraz Łódź Business Run (2014, 2017). Posiadam państwowy dyplom trenera lekkiej atletyki oraz instruktora rekreacji ruchowej o specjalności trener personalny. Prowadzę szkolenia dla Personal Training Academy oraz Łódzkiego Okręgowego Związku Piłki Ręcznej. Za swoje osiągnięcia sportowe zostałem odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką AZS oraz Medalem im. Bronisława Czecha. Ponadto byłem realizatorem projektów edukacyjnych “Jestem Fair” i “Kreator Zdrowia”.

Osiągnięcia (najważniejsze):

 • złoty i srebrny medal Mistrzostw Świata Kadetów w sztafecie szwedzkiej 100-200-300-400m i w biegu na 400m (Debreczyn 2001)
 • złoty medal Mistrzostw Europy Juniorów w sztafecie 4x400m (Grossetto 2001)
 • IV miejsce Mistrzostw Świata Juniorów w sztafecie 4x400m (Kingston 2002)
 • srebrny i brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów w biegu na 4x400m i 400m (Tamperre 2003)
 • członek sztafety 4x400m na Igrzyskach Olimpijskich (Ateny 2004)
 • złoty medal Uniwersjady w biegu na 4x400m (Izmir 2005)
 • złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w biegu na 4x400m (Erfurt 2005)
 • srebrny medal Halowych Mistrzostw Świata w biegu na 4x400m (Moskwa 2006)
 • brązowy medal Mistrzostw Europy w biegu na 4x400m (Goteborg 2006)
 • brązowy medal Halowych Mistrzostw Europy w biegu na 4x400m (Birmingham 2007)
 • złoty medal Uniwersjady w biegu na 4×400 (Bangkok 2007)
 • VI miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w biegu na 4x400m (Pekin 2008)
 • srebrny medal Uniwersjady w biegu na 4×400 (Belgrad 2009)
 • Ponadto wielokrotny medalista mistrzostw Polski w kategoriach od młodzika do seniora.

Katarzyna Wiaderny

Joga, bodymental

Absolwentka Politechniki Łódzkiej o specjalności “Bioinżynieria Medyczna”.

Założycielka MegaFit –  jedynego , jak do tej pory , studia treningów terapeutycznych oraz klubu fitness. Autorka programów terapeutycznych dla „Centrum Aktywnego Seniora”, organizatorka warsztatów dla instruktorów i trenerów  z zakresu treningów prozdrowotnych.

Wyszkoliła i przygotowała do pracy instruktora – terapeuty, wiele ambitnych osób. W niezwykle przyjemny i przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę młodym adeptom tej wymagającej „sztuki „ jaką jest praca z drugim człowiekiem.

W swoim dorobku zawodowym ma również program o aktywności fizycznej dla młodzieży, który prowadziła w telewizji ogólnopolskiej „Wyginanie na ekranie”.

Pasjonatka aktywności pod każdą postacią. Odpowiedzialna za uczestników swoich treningów, uważa że praca z ludźmi uczy i rozwija. Ciągle poszukująca wyzwań dla siebie. Przekonana, że dla każdego istnieje idealna forma ruchu, trzeba tylko poszukać.

Instruktor rekreacji ruchowej (uprawnienia państwowe Ministerstwa Sportu), Dyplomowany Instruktor Fitness, Instruktor Aerobiku, Open Mind Aerobik Instruktor, Open Mind Stretching Relaks Instruktor, Trener personalny, Nauczyciel Jogi wg metody B.K.S. Iyengara, Instruktor Pilates Senior BB Pilates School, Instruktor Pilates  BB Pilates School, Instruktor Reebok “Jukari fit to flex”, Trener BlackRoll Polska.

Absolwentka szkoleń: Szkoły Open Mind (Advanced Body, Advanced Step, Stretching, Body Ball, Reha, Osteo, Meno, Senior); BB Pilates School  (Praca na matach stopień I i II, Pilates Senior), IFAA Polska (Pilates); Reebok “Jukari fit to fly”; GRAVITY Foundation Course; REIKI; KAM “Aktywnej mamy” – ćwiczenia dla kobiet z małymi dziećmi.

Mariusz Ługiewicz

Dietetyk

Od 12 lat pasjonat zdrowego, a przede wszystkim racjonalnego odżywiania.
Swoje doświadczenie zdobywał poprzez wieloletnie doradztwo dietetyczne i
suplementacyjne dla sportowców, oraz amatorów. W latach 2016-2019 manager jednego z największych sklepów z suplementami diety w Polsce. Na przestrzeni lat swoją widzą służył również wielu firmom suplementacyjnym. W swojej zawodowej karierze pracował przy akcjach odchudzających, dzięki którym dziesiątki osób osiągnęły wymarzone cele. Interesują go wszystkie formy ruchowe, ale jego pasją są sporty sylwetkowe. Swoją wiedzę oraz doświadczenie udokumentował startem w debiutach kulturystycznych federacji IFBB w kategorii Mens’s Physique. Od tamtej pory towarzyszy mu motto „Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.”

Ukończone szkolenia:
– Trener Personalny PTA
– Rola żywienia w zaburzeniach funkcji seksulanych
– Dietetyka sportowa – obalamy mity i magiczne teorie
– Dialog Motywujący jako technika pracy dietetyka z pacjentem
– Jelita Kontra Depresja
– Insulinooporność – od zespołu metabolicznego do chorób układu krążenia.

Dominik Fortuna

Współzałożyciel PTA

Dyplomowany trener osobisty Life Fitness Academy (2013), nauczyciel wychowania fizycznego (2006), instruktor sportu ze specjalnością Rugby (2012).

W 2011 roku ukończył międzywydziałowe studia podyplomowe Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej uzyskując tytuł Menedżera Sportu.

Wielokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski seniorów w Rugby oraz reprezentant Polski wewszystkich kategoriach wiekowych w tej dyscyplinie sportu.

Uczestnik Mistrzostw Świata Juniorów w Rugby w Francja 2000 i Chile 2001,

Pasjonat treningu funkcjonalnego oraz pracy z odważnikami kulowymi – Kettlebells – instruktor Polskiego Stowarzyszenia Kettlebells i Fitness (2013).

Posiada doświadczenie w zarządzaniu personelem klubu sportowego. Obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w jednym z łódzkich gimnazjów ale przede wszystkim prowadzi własna działalność w charakterze trenera personalnego. Wizytówką jego 6-letniej pracy trenerskiej niech będą dziesiątki zadowolonych kobiet i mężczyzn, którym pomógł w osiągnięciu celów.

Uczestnik wielu szkoleń i konwencji poświęconych treningowi, odżywianiu i suplementacji. Przez piętnaście lat związany z sekcją Rugby przy Klubie Sportowym „Budowlani”.

Jego pasją jest szeroko pojęta aktywność fizyczna, a zwłaszcza trening funkcjonalny oraz trening TRX i Kettlebells.

Maria Kurzawa

Najlepsza Polska Crossfit Athlete

Crossfit trenuje od 4 lat, wcześniej 9 lat siatkówka w klubie Nyskim i 3 lidze siatkówki kobiet Start Łódź i 3 lata Hokej na trawie w drużynie ULKS Dwójka Nysa. Swoją przygodę z Crossfitem rozpoczęłam w Łodzi, potem rok trenowałam we Wrocławiu i właśnie prosto z dolnego Śląska trafiłam tutaj 🙂
Osiągnięcia (a mamy trochę więcej czasu? 🙂 w tym sezonie:

 • 1 miejsce Medieval Games Hotel Zamek Ryn Woman Rx
 • 1 miejsce Log in Lab Krotoszyn Woman Rx
 • 1 Miejsce Log in Lab FIWE Warszawa Woman Rx
 • 2 Miejsce Belgian Throwdown 2017
 • 1 Miejsce The Test of Fitness Katowice
 • 1 Miejsce Cross Miners Games Katowice
 • 2 Miejsce Łódź Garage Games Rx
 • 1 miejsce 99 problems team series Warszawa

Magdalena Jakiel

Trenerka jogi

Dyplomowana i niezwykle wszechstronna trenerka jogi. Ukończyła dwuletnia szkole Theraphy fitness uzyskując dyplom, a także dwuletnia szkole jogi Agaty Biernat. Uczestniczka wielu warsztatów jogi w tym acrojoga, aerial joga , joga twarzy, joga powięziowa.

Trener personalny , mentalny, instruktor wielu form ruchu. Jej wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na holistyczną i wielowymiarową pracę z ciałem. Miłość do ruchu i rozwoju personalnego przeniosła na salę, prowadząc innowacyjne formy jogi i stretchingu powięzionego, które w znakomity sposób rozwijają nie tylko ciało, ale i duszę. Zafascynowana powięzią i praca z nią, a także efektami tej pracy. Autorka szkolenia „stretching powięziony” Jest niezwykle skuteczna w technikach wyrzucania stresu z ciała i uwalniania emocji.

Współzałożycielka ART BODY Studia Treningu Personalnego, pomysłodawczyni

Fit Campów, a teraz także szkoleniowiec.

Dawid Gazdecki

Specjalista od treningu siłowego

Absolwent kierunku Wychowanie Fizyczne na wydziale Pedagogiki w Wyższej Szkole Informatyki w Łodzi. Ukończony kurs Trener CF level 1 w 2013 roku, instruktor TRX Suspension Training Course (2011), posiadający także stopień instruktora piłki siatkowej i piłki ręcznej. Ukończone kursy i szkolenia:

– Gimnastyka w CrossFit (2013)
– Gimnastyka w treningu CrossFit (2017),
– Periodyzacja treningowa – programowanie w CrossFit (2018)
– Programowanie w treningu siłowym (2018),
– Instruktor podnoszenia ciężarów (2019),
– Rowing on the Machine (2019),
– Strength Coach (2019),
– Szkolenie z Trójboju Siłowego (2019),
– Współczesne podejście do suplementacji w żywieniu sportowców (2011),
– Dieta i suplementacja w treningu funkcjonalnym (2014),
– Ogólnopolska Konferencja: “Nowatorskie Metody Leczenie Nadwagi i Otyłości” (2015)
– Optymalizacja suplementacji w sporcie (2018),
– HighCarb – dieta wysoko węglowodanowa w praktyce (2018).

O mnie

Moim życiem jest straż pożarna, a miłością aktywność fizyczna, z która związany jestem od dziecka. W swoim życiu trenowałem różne dyscypliny sportu i startowałem w zawodach krajowych i międzynarodowych, odnosząc sukcesy, ale najważniejszym, jest wyniesione doświadczenie z lat treningów i poszerzania wiedzy o nim. Przez ponad 6 lat prowadzenia zajęć i programowania treningu CF, udało mi się przekazać wiedzę i zaszczepić zamiłowanie do aktywności ruchowej moim podopiecznym, a ich progres był moją osobistą nagrodą. We wszystkich sukcesach sportowych znaczenie miało moje doświadczenie w treningu siłowym, który potrafię dopasować pod każdy cel. Obecnie startuję w zawodach CrossFit oraz pożarniczych zawodach Toughest Firefighter Alive i Firefighter Combat Challange, które dla mnie są idealnym testem ogólnej sprawności.

Moje motto:
„By móc ratować życie innych trenuję, droga sportowca pomaga mi być zawsze sprawnym fizycznie i wciąż rozwijać swoje umiejętności”.

Adam Witczak

Trener personalny

Trener Personalny, fizjoterapeuta, szkoleniowiec, specjalista z ponad 10-letnim stażem w zakresie szeroko rozumianego usprawniania, rehabilitacji, korekcji wzorców ruchowych, poprawy mobilności. 

Pracujący w szerokim wachlarzu  metod terapeutycznych w podejściu holistycznym do organizmu ludzkiego. Łączy odpowiednią  metodykę odżywiania, ruchu, pracy na układzie nerwowym w codziennej pracy z podopiecznymi.

Joanna Kośka

Instruktor Fitness

Z fitnessem związana przez całe swoje zawodowe życie.
Instruktor Fitness z wieloletnim stażem oraz certyfikowany Trener Personalny. Absolwentka licznych szkoleń, kursów, warsztatów; uczestniczka konwencji i imprez branżowych.
Mgr Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej, Socjolog ze specjalnością Organizacja i Zarządzanie – kierunkowe wykształcenie  pozwala jej jeszcze lepiej wypełniać stojące przed nią zadania, wykraczające poza prowadzenie zajęć fitness.

Od 2015 roku z powodzeniem pełni funkcję fitness koordynatora w łódzkich klubach.
Swoje doświadczenie zdobywała pracując w międzynarodowej sieci klubów Jatomi Fitness (w latach 2012-2018), obecnie zarządza działami zajęć grupowych w klubach sieci Human Fitness Philosophy.

Jako instruktor i szkoleniowiec, specjalizuje się w formach siłowo-wzmacniających oraz mentalnych. Współautorka programu PTA PUMP – treningu grupowego ze sztangami. Aktualnie tworzy i koordynuje strefę szkoleń fitness w PTA dla przyszłych i obecnych instruktorów zajęć grupowych. 

Monika Kawka

Key Project Manager - koordynator akademii szkoleniowej i organizator szkoleń

Licencjonowany Trener Personalny EQF Level 4 i Instruktor Siłowni EQF Level 3 od 2018 roku.

Ze sportem związana od najmłodszych lat – najpierw z siatkówką plażową, do teraz głównie z treningiem siłowym z wykorzystaniem odważników kulowych – kettlebell według metody HardStyle.

Od 2005 roku związana stricte z rynkiem sprzedażowym. Największe doświadczenie w obsłudze klienta zyskała podczas pracy w prestiżowym salonie samochodowym – Mitsubishi. Dzięki szerokiemu pojęciu o sprzedaży, łatwości w nawiązywania kontaktów oraz umiejętności w analizowaniu potrzeb potencjalnych odbiorców szkoleń, stała się managerem Akademii. Aktualnie zajmuje się strategicznymi działaniami placówki, jej rozwojem, uzyskiwaniem i podtrzymywaniem akredytacji (również tych międzynarodowych) oraz kreowaniem przyszłych działań szkoleniowych. To u niej uzyskasz wszystkie szczegółowe informacje związane z kalendarzem szkoleń, dalszymi zaplanowanymi działaniami czy dotacjami z Unii Europejskiej.

Bartłomiej Lubecki

Trener Personalny, Szkoleniowiec

Oprócz klasycznego treningu siłowego specjalizuję się w wysiłku interwałowym, metabolicznym, treningach obwodowych. Taki typ treningu jest szybki, zaciekły a każda sesja stanowi nowe wyzwanie.
W swojej pracy wyznaję podejście holistyczne, nie tylko w przypadku samego treningu, gdzie pracuję po kolei nad wszystkimi rodzajami włókien mięśniowych poprzez kombinacje różnych ilości serii, powtórzeń oraz różnej intensywności, ale również w związku z samą sesją treningową, która skupia się wokół szeroko pojętej psychologii treningu. Do każdej osoby staram się pochodzić indywidualnie, dlatego każda sesja treningowa z klientem jest połączeniem rozmowy, szczegółowego wywiadu (który pozwala mi określić cele treningowe, przyzwyczajenia żywieniowe, tryb życia i poziom zaawansowania treningowego) odpowiednio dobranych ćwiczeń, nauki wprowadzania odpowiednich nawyków żywieniowych na stałe oraz ogromnej dawki motywacji i wsparcia z mojej strony. Wszystko to pozwala na odpowiednie dobranie całego planu treningowego, zgodnego ze stylem życia danego klienta.
Podsumowując, dzielę się z klientami swoją wiedzą, podpowiadam jak jeść zdrowo, bez rygorystycznych diet, dbać o ciało, zdrowie, kondycję oraz dobre samopoczucie, tak aby każdy czuł się lepiej we własnej skórze.

Krzysztof Zięba

#CelKierujeDziałaniem

„Fakty nie przestają istnieć tylko dlatego, że są pomijane!”

Wydobywanie potencjału, zwalnianie blokad oraz wzmacnianie mocnych stron to dla mnie najważniejsze aspekty pracy grupowej oraz indywidualnej.
Jestem Trenerem umiejętności interpersonalnych, Life and Business Coach’em,Trener mentalnym pracujący m.in. na modelu odporności psychicznej MTQ48.
Na swoim koncie mam ponad 12 000 godzin przeprowadzonych zajęć grupowych, z czego prawie tysiąc to wynik szkoleń i warsztatów zrealizowanych na przestrzeni 2019 roku.

Specjalizuję się w szkoleniach, warsztatach z zakresu:
– komunikacji,
– sprzedaży,
– zarządzania,
– budowania zespołów,
– motywowania,
– wystąpień publicznych oraz prowadzenia szkoleń.

Obecnie na stałe współpracuję z Polskim Związkiem Piłkarzy, ITFF – International Trainers&Facilitators Federation oraz Personal Training Academy.

www.celkierujedzialaniem.pl

www.linkedin.com/in/krzysztofckd

Marta Dudzińska

Trener Personalny, Zawodniczka Bikini Fitness

Marty życie najlepiej opisuje równanie “zmiany = możliwości”.

Jej przygoda ze sportem trwa od dziecka – początkowo jako tancerka i choreograf, instruktor fitness, następnie jako jedna z pierwszych instruktorek EMS w Polsce, po obecną rolę trenera personalnego i zawodnika bikini. Na co dzień wspiera tych, który w pędzie życia codziennego zgubili czas na sport.

Połączenie spersonalizowanego planu treningowego i wsparcia mentoringowego, sprawia, że sport staje się dla podopiecznych Marty ponownie nieodłącznym elementem każdego dnia. Współpraca z tą charyzmatyczną osobą już dawno przestała być wyłącznie treningiem – to przede wszystkim oddanie, wsparcie w chwilach rezygnacji i wspólne dążenie do założonych celów. Absolwentka dziesiątek kursów i akademii. Wiele wymaga od podopiecznych, natomiast konsekwentnie największe wyzwania stawia przed sobą.

W 2018 roku zadebiutowała na scenie w kategorii sportów sylwetkowych. Największe sukcesy to:

 • Vice mistrzostwo Świata, Europy i Polski federacji WPF w kat. miss bikini model
 • Mistrzostwo Holandii federacji PCA.

Marta to autorka szkoleń: Kształtowanie i budowanie pośladków oraz High heels-piękno na obcasach.💄👠

https://www.facebook.com/martadudzinska.gym.smile.bikinifitness/

Katarzyna Sołdon

Trener Personalny / Fizjoterapeuta

Kasia od 8️⃣ lat zawodowo zajmuje się pomaganiem ludziom. Jest fizjoterapeutką i trenerką, która spełnia się w swojej pracy. Na co dzień pracuje ze sportowcami jaki i amatorami, którzy chcą poprawiać swoje zdrowie poprzez ruch. 🏋️‍♀️🤸‍♀️


Wciąż stara się usprawniać swój warsztat trenerski i fizjoterapeutyczny. Jest Absolwentką wielu kursów z zakresu fizjoterapii i treningu ( EFDM, TMJ, Kinesiologytaping, Gray Institute, Move Well Solution oraz wiele innych). Szkolenia te pozwalają w efektywny i bezpieczny sposób osiągać cele podopiecznych. 📊📈
Od dwóch lat dzieli się swoją wiedzą z przyszłymi trenerami personalnymi prowadząc blok szkoleniowy dla akademii PTA, gdzie trenerzy mogą poznać kluczowe aspekty przygotowania do treningu, medycznego spojrzenia na aktywność fizyczną i tego jak bardzo podstawowym elementem jest zdrowie podopiecznego.


Kasia pracuje zgonie z zasadą -„primum non nocere” czyli po pierwsze nie szkodzić!

Przemysław Szyszka

Trener Personalny / Trener sportów walki

Swoją przygodę z sportem rozpoczął w wieku 9 lat od treningu sztuk walki. Przez wszystkie lata zdobywał wiedzę i doświadczenie, które później wykorzystał w pracy trenera. Od 18 lat trener personalny oraz trener sportów walki. Założyciel szkoły walki Fight Fabric Challenge. W swojej pracy trenerskiej cechuj się niestandardowymi metodami treningowymi które doprowadziły jego podopiecznych do zdobycia tytułów Mistrzów Świata i Polski.

Pasja do sportu oraz ciągły rozwój doprowadziły go do pracy w branży fitness, gdzie przez wiele lat był menadżerem klubów fitness, prezesem zarządu sieci klubów a obecnie prowadzi firmę konsultingową wspierającą działania branży. W swojej pracy przenosi najlepsze praktyki z sportu do biznesu. Jest dobrym przykładem na to, że każdą porażkę można zamienić w sukces. Motywator, szkoleniowiec, praktyk.

www.facebook.com/szyszka.team

Hovhannes Yazichyan

Trener judo / Trener sportów siłowych / Trener personalny

– Trener judo
– Trener sportów siłowych
– Trener personalny
– Nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego
– Sportowiec
– V-c Prezydent Federacji WPA Polska

– Klasa sportowa – Mistrzowska Międzynarodowa MM w Wyciskaniu Sztangi Leżąc
– Klasa sportowa – 5 dan w judo
– Wykształcenie – wyższe, Akademia Wychowania Fizycznego, Erewań – Armenia

– Osiągnięcia sportowe: Trójboju Siłowym / wyciskanie sztangi leżąc – Mistrz Świata 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
– Mistrz Europy 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
– Mistrz Polski 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Wyróżnienia i nagrody za wysokie wyniki sportowe, za rozwój sportów siłowych oraz za wychowanie młodzieży w duchu sportowym:
– Wyróżnienie Zgromadzenia Narodowego Armeni (2017)
– Wyróżnienia i nagrody Ministra Sportu Armenii (2016, 2018, 2019)
– Wyróżnienia i nagrody Prezydenta Miasta Pabianic (2014 – 2019)

– Organizator Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym federacji WPA 2015
– Organizator Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym federacji WUAP 2018
– Organizator Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym federacji WPA 2019

Ambasador – ALE Active Life Energy, Lliky on Diet, XFIGHT , Atleto, Olimedic.pl, PPHU Wojtex, Włodan

– Tytan Team Łódź
– MKS Pałac Młodzieży Łódź
– Heros Team Pabianice

Mariusz Ratajski

Trener Personalny / Szkoleniowiec

Tu gdzie łączy się pasja, miłość i profesjonalizm….

Sport towarzyszy mu od dziecka i od najmłodszych lat jest częścią jego życia. Sportem zawodowo zajmuje się już ponad 14 lat 🔥
Wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie, instruktor trójboju siłowego, instruktor lekkiej atletyki, trener pływania, trener personalny posiadający wiele uprawnień oraz szkoleń. 🎓

Wybierając drogę jako szkoleniowiec oraz trener personalny ma na celu pomagać ludziom w walce o lepszą sylwetkę i zdrowszy tryb życia. 💪🏋️‍♂️
Wiedzę, którą posiada zdobył dzięki studiom kierunkowym licznym kursom, szkoleniom, oraz przede wszystkim własnym doświadczeniom w różnych dziedzinach sportu wykorzystuje każdego dnia.
Idąc myślą Francis Scott Fitzgerald ,,Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa” – wiedzę, której twierdzi, że nigdy nie jest za dużo, nieustannie bogaci i rozwija… 📚📈

 

https://www.facebook.com/TrenerPersonalnyMariuszRatajski/

Alicja Gęsikowska

Trener Personalny / Szkoleniowiec

Specjalista Ratownictwa Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne oraz magister finansów i menadżer w Ochronie Zdrowia. Posiada uprawnienia instruktora pierwszej pomocy Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu.
Prowadzi wykłady o tematyce zdrowego kręgosłupa na ogólnopolskich konferencjach w dziedzinie BHP. Jest twórcą skryptu dotyczącego ustawienia kręgosłupa podczas wykonywanej pracy na stanowiskach pracy o charakterze stojącym, siedzącym i związanym z aktywnością fizyczną. Instruktor kilku międzynarodowych organizacji, które zajmują się siłą, mobilnością, podnoszeniem ciężarów oraz zdrowym kręgosłupem.
Będąc instruktorem organizacji StrongFirst zajmuję się pracą z wykorzystaniem:
– odważników kulowych o nazwie Kettlebell (poziom II) (StrongFirst Girya Level II).
– pracy ze sztangą w zakresie trójboju siłowego wraz z ćwiczeniami akcesoryjnymi i pomocniczymi (StrongFirst Lifter)
– pracy z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała (StrongFirst Bodyweight)
Jednocześnie jest posiadaczką 2 tytułów o nazwie Iron Maiden oraz Sinister.
Ze względu na szeroki zakres w którym się specjalizuję należy do grona StrongFirst Elite.
Przygotowuje również zawodników do udziału w zawodach o nazwie Tactical Strenght Challenge.
Jako instruktor organizacji, która zajmuje się budowaniem mobilności i siły o nazwie Flexible Steel specjalizuję się:
– w pracy z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała (Flexible Steel Level I)
– budowania mobilności i niezbędnych do dźwigania ciężarów zakresów z użyciem dodatkowego obciążenia używając odważników kulowych Kettlebell (Flexible Steel Level II)
Instruktore fitnessowej i sportowej odmiany odważników kulowych Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.
Posiada tytuł 2 kobiety w Polsce której udało się zdobyć tzw. „5 gwiazdek” Centrum Kettlebell Polska.
Prowadzi zajęcia grupowe, indywidualne oraz realizuję plany treningowe we współpracy z Ośrodkiem Przygotowania Motorycznego Cross Box Evolution oraz Centrum Fitness JuraFit.
Na koncie posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć/szkoleń na uczelniach wyższych (Uniwersytet Śląski, Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa), kursach specjalistycznych m.in. podczas specjalizacji dla pielęgniarek, szkoleń służb mundurowych, szkoleń strażników miejskich, szkoleń z anatomii czy asystę podczas certyfikacji w dziedzinie trójboju siłowego StrongFirst.
Aktualnie współpracuje z kilkoma ośrodkami szkoleniowymi “Kontra”,”Esthetic Institute”,”Edunavigator” oraz wykładam Anatomię Ogólną Człowieka/ Anatomię Twarzy na kierunku Kosmetologia w Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej.
Posiada własną firmę szkoleniową „Anatomia”.
Prowadzi autorskie szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy, Ergonomii Pracy, Zdrowego Kręgosłupa, Anatomii.

Mateusz Szlęk

Trener Personalny / Dietetyk / Szkoleniowiec

Mateusz związany jest ze sportem od małego.

W swoim życiu trenował sztuki walki (boks, street fighting, krav maga), grał kilka lat w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego, ale zawsze nieodłącznym elementem jego życia była siłownia i wszelkie aspekty treningowe z nią związane.

Po piętnastu latach zmagań ze sportami siłowymi postanowił, że zacznie pomagać innym w kształtowaniu swojego ciała. Został Trenerem Personalnym. 👊


Obecnie posiada takie umiejętności poparte certyfikatami jak: trener personalny (akredytacja REPS i ICREPS), instruktor siłowni, instruktor fitness (akredytacja REPS i EREPS), instruktor Pilates, instruktor Mobility, dietetyka i wiele innych. Jest ponadto certyfikowanym sędzią zawodów kulturystycznych i fitness kilku federacji. Jego podopieczni zdobyli kilkadziesiąt medali (głównie złote) na arenie krajowej oraz światowej w sportach sylwetkowych. W swojej pracy ceni sobie rzetelność i sumienność oraz dbałość o podopiecznego, jego bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

https://www.facebook.com/trenerpersonalnie/

Piotr Milbrandt

Trener Personalny / Szkoleniowiec

 

Trener przygotowania motorycznego, trener personalny, nauczyciel wf w Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej, instruktor stretchingu, specjalista korekcji sylwetki, założyciel Milbrandt – Training Academy.

Ze sportem związany od 40 lat, z branżą fitness od 25. Jako trener przygotowania motorycznego może pochwalić się wysokimi lokatami i medalami, mistrzostw Polski, Europy i Świata, swoich podopiecznych w siatkówce plażowej i halowej, karate olimpijskim, koszykówce i zapasach.

 

 

 

 

Mateusz Kawalec

Trenerem przygotowania motorycznego/ Trener personalny/ Fizjoterapeuta

Mateusz jest mgr fizjoterapii, trenerem przygotowania motorycznego, trenerem personalny, szkoleniowcem z dziedziny fizjoterapii i treningu. Właścicielem gabinetu Activ-Med fizjoterapia, dietetyka, trening oraz klubu fitness Silver Gym w Skarżysku- Kamiennej. Aktywny w branży od 2012r.
Uczestnik wielu szkoleń i kursów.

Przeprowadzone szkolenia i warsztaty:
🔹 Suche igłowanie w praktyce fizjoterapeuty ( DRY NEEDLING)
🔹 Kompleksowa terapia punktów spustowych
🔹 Trening medyczny
🔹 Podstawy przygotowania motorycznego w treningu sportowca.
🔹 Trener personalny

Wykształcenie: mgr fizjoterapii, absolwent AWF im. Bronisława Czecha w Krakowie, na wydziale rehabilitacji ruchowej.

Więcej o Mateuszu możecie przeczytać na:
http://www.activ-med.net/o-nas/

Michał Kosel

Założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com

Przedsiębiorca, dziennikarz, założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com – przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu na pasji, zainteresowaniach i predyspozycjach i godnie z tego żyć. Autor dwóch książek (www.PracaPoStudiach.pl i www.PasjaUpada.pl). Jest wykładowcą na studiach licencjackich i MBA, na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczno-sportowe, nie mając złotówki na koncie.

Obecnie prowadzi swoje kluby, które w pełni zautomatyzował budując zespół na strukturach Organizacji Turkusowej uniezależniając poszczególne piony organizacyjne, by działały autonomicznie. Jego spółki i organizacje prowadzą w całej Polsce prawie 20 projektów sportowych i edukacyjnych. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju tak, aby nie zabiła ich papierologia i zawiłe prawo. W wieku 25 lat zarządzał ponad 30 osobami.

Prowadzi obecnie:

– ponad 20 projektów sportowych w całej Polsce,

– reprezentuje 5 podmiotów gospodarczych,

– prowadzi kilka placówek fizycznych,

– na co dzień działa w 8 miastach na terenie całej Polski

– zbudował 3 szkoły tańca i fitness cluby,

– 5 razy w roku organizuje obozy sportowe przez które przewija się niemal 300 osób,

– organizuje konferencje sportowe w największych miastach w Polsce.

Regularnie szkoli oraz pracuje z setkami trenerów sportowych, właścicieli szkół i własnych placówek w branży dance i fitness. Powołał do życia dział prawny mający na celu zabezpieczenie tych, którzy chcą profesjonalizować swoją pasje przed organizacjami, które wykorzystują ich naiwność i niewiedzę.