fbpx

Nasi wykładowcy

Naszą dumą są nasi wykładowcy. To wyjątkowi eksperci, specjaliści i profesjonaliści w swoich dziedzinach. W prawdziwą pasją będą dzielić się z Wami swoją wiedzą.

Mateusz Stypułkowski

Założyciel PTA

Pasję do sportu wykuł na światowych matach judo. Jako zawodnik 13-krotny medalista Mistrzostw Polski, wieloletni członek Kadry Narodowej. Po zakończeniu kariery zawodniczej z przyjemnością odkrywa uroki innych dyscyplin sportowych. 
Pasja do sportu przerodziła się w pracę – jako trener personalny i grup sportowych, zaraża entuzjazmem swoich podopiecznych. Trenowanie innych jest obecnie odskocznią od codziennych obowiązków.
Najbardziej realizuje się w roli managera branży fitness.

General Manager największego centrum sportu w Polsce – Vera Sport
General Manager klubu Jatomi Fitness

Właściciel Fitbreak – pierwszego łódzkiego studia treningów personalnych EMS. Jego głównym zadaniem jest sprzedaż.

Aktualnie niezależny doradca biznesowy branży fitness. Pomaga uruchamiać nowe inwestycje oraz sprawia, żę te już funkcjonujące podnoszą swoją rentowność.

Jego największy projekt – Pierwsze w Polsce Centrum Human Performance – już wkrótce na mapie Łodzi.

Mateusz to przede wszystkim praktyk, którego doświadczenie pomoże Ci wpłynąć na szerokie sprzedażowe wody. Dzięki jego wskazówkom przekroczysz oczekiwania podopiecznych dotyczące doświadczeń treningowych


Szkolenia:

Ostatnie trenerskie: 
Elite Performacne Institute, Phasa 2 NCSC
I wiele innych

Ostatnie managerskie:
Harvard Business School – ICAN Institute – Executive Business Management

Uczestnik praktycznie wszystkich eventów szkoleniowych, konwencji, kongresów branży Fitness..

Krzysztof Bajera

Przygotowanie siłowo-kondycyjne, cross, kettlebells, mobility

Trzykrotny Mistrz Polski Street Lifting, Mistrz Polski Kettlebell Hardstyle, złoty medalista Debiutów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wicemistrz Europy federacji XPC. Silny chłop.

Trener przygotowania siłowego i szkoleniowiec z 15 letnim stażem. Wychował i wspólnie ze swoimi zawodnikami zdobył ponad 60 tytułów mistrzowskich w kilkunastu dyscyplinach sportu. Specjalizacja to naprawa ludzi za pomocą treningu.

Z PTA związany od samego początku jej istnienia – wspólnie wprowadziliśmy w świat siłowni ponad 250 trenerów.

Mariusz Ługiewicz

Dietetyk

Od 12 lat pasjonat zdrowego, a przede wszystkim racjonalnego odżywiania.
Swoje doświadczenie zdobywał poprzez wieloletnie doradztwo dietetyczne i
suplementacyjne dla sportowców, oraz amatorów. W latach 2016-2019 manager jednego z największych sklepów z suplementami diety w Polsce. Na przestrzeni lat swoją widzą służył również wielu firmom suplementacyjnym. W swojej zawodowej karierze pracował przy akcjach odchudzających, dzięki którym dziesiątki osób osiągnęły wymarzone cele. Interesują go wszystkie formy ruchowe, ale jego pasją są sporty sylwetkowe. Swoją wiedzę oraz doświadczenie udokumentował startem w debiutach kulturystycznych federacji IFBB w kategorii Mens’s Physique. Od tamtej pory towarzyszy mu motto „Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.”

Ukończone szkolenia:
– Trener Personalny PTA
– Rola żywienia w zaburzeniach funkcji seksulanych
– Dietetyka sportowa – obalamy mity i magiczne teorie
– Dialog Motywujący jako technika pracy dietetyka z pacjentem
– Jelita Kontra Depresja
– Insulinooporność – od zespołu metabolicznego do chorób układu krążenia.

Dominik Fortuna

Współzałożyciel PTA

Dyplomowany trener osobisty Life Fitness Academy (2013), nauczyciel wychowania fizycznego (2006), instruktor sportu ze specjalnością Rugby (2012).

W 2011 roku ukończył międzywydziałowe studia podyplomowe Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej uzyskując tytuł Menedżera Sportu.

Wielokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski seniorów w Rugby oraz reprezentant Polski wewszystkich kategoriach wiekowych w tej dyscyplinie sportu.

Uczestnik Mistrzostw Świata Juniorów w Rugby w Francja 2000 i Chile 2001,

Pasjonat treningu funkcjonalnego oraz pracy z odważnikami kulowymi – Kettlebells – instruktor Polskiego Stowarzyszenia Kettlebells i Fitness (2013).

Posiada doświadczenie w zarządzaniu personelem klubu sportowego. Obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w jednym z łódzkich gimnazjów ale przede wszystkim prowadzi własna działalność w charakterze trenera personalnego. Wizytówką jego 6-letniej pracy trenerskiej niech będą dziesiątki zadowolonych kobiet i mężczyzn, którym pomógł w osiągnięciu celów.

Uczestnik wielu szkoleń i konwencji poświęconych treningowi, odżywianiu i suplementacji. Przez piętnaście lat związany z sekcją Rugby przy Klubie Sportowym „Budowlani”.

Jego pasją jest szeroko pojęta aktywność fizyczna, a zwłaszcza trening funkcjonalny oraz trening TRX i Kettlebells.

Adam Witczak

Trener personalny

Trener Personalny, fizjoterapeuta, szkoleniowiec, specjalista z ponad 10-letnim stażem w zakresie szeroko rozumianego usprawniania, rehabilitacji, korekcji wzorców ruchowych, poprawy mobilności. 

Pracujący w szerokim wachlarzu  metod terapeutycznych w podejściu holistycznym do organizmu ludzkiego. Łączy odpowiednią  metodykę odżywiania, ruchu, pracy na układzie nerwowym w codziennej pracy z podopiecznymi.

Bartłomiej Lubecki

Trener Personalny, Szkoleniowiec

Jestem zafascynowany ruchem oraz przenikaniem wzorców ruchowych pomiędzy różnymi dziedzinami sportu. Moją misją jest zapewnianie podopiecznym zdrowej dawki ruchu oraz wspólne poszukiwanie form aktywności które polubią i bedą wykonywać z uśmiechem! W pracy z klientami wykorzystuję elementy treningu siłowego, sztuk walki, kalistenikę oraz Animal Flow, tworząc hybrydowe programy łączące te aktywności. Trening siłowy jest dla mnie fundamentem długowieczności i zdrowia aparatu ruchu oraz wprowadzeniem do podstawowych wzorców ruchowych. Sztuki walki ze szczególnym wskazaniem na kickboxing w moim toolboxie są elementami pracy nad motoryka, koordynacją ruchowa oraz cardio. Kalistenika jest narzędziem pracy nad kuloodpornymi mięśniami core oraz silnymi ramionami. Animal flow używam jako elementu „flow” – płynnego łączenia wzorców ruchowych oraz wolnej ekspresji wyrażonej ruchem. Jestem trenerem personalnym od 2015r. Od tego momentu prowadzę kilkadziesiąt godzin treningów w każdym tygodniu. Pozwoliło mi to zbudować pokaźny bagaż doświadczenia zawodowego, którym, wraz z poszerzaną nieustannie wiedzą na codzień dzielę się w PTA Studio w Łodzi.

Radosław Wręczycki

Trener Personalny, Szkoleniowiec

Radosław Wręczycki to czołowy zawodnik polskiej areny CrossFit. Radek z powodzeniem realizuje się trenersko oraz sportowo‍ Od 10 lat podnosi ciężary i posiada 6-letnie doświadczenie w przekazywaniu swojej wiedzy innym. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych w No Limit Gym Ursus.

 

Dodatkowo bierze też udział w zawodach, w których zdobywa imponujące wyniki! Podczas warszatów z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem trenerskim, jak i zawodniczym.

Agata Korzemiacka

Trener Personalny, Szkoleniowiec

Mówią o niej „Wulkan energii i kopalnia wiedzy”. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Fizjoterapeutka specjalizująca się w fizjoterapii ortopedycznej, estetycznej, akupunkturzystka, trener medyczny, trener personalny, trener przygotowania motorycznego, specjalista ds. żywienia, elektroradiolog, oraz autorka wielu programów dydaktycznych, miedzy innymi :Trener personalny, Modelowanie Pośladków, Trening Funkcjonalny, Skuteczna redukcja i wiele innych. Była tancerka baletu klasycznego. Swoje wieloletnie doświadczenie i pasję kieruje w stronę traumatologii układu ruchu, ukrytych wad postawy oraz dietetyki sportowej. Na co dzień pracuje zarówno z zawodowymi sportowcami, jak i przysłowiowymi Kowalskimi. Specjalista w treningu mentalnym dzieci i młodzieży z zaburzeniami odżywiania. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia.