Kurs Trener Personalny -
Instruktor Siłowni

Rzgów k. Łodzi, 12 czerwca 2021

Jedyne w Polsce szkolenie dające najważniejsze międzynarodowe certyfikaty! Jako jedyna akademia posiadamy akredytację REPS Polska, EREPS oraz VCC dzięki czemu nasze certyfikaty są rozpoznawalne prawie na całym świecie, a jakość którą otrzymacie jest niekwestionowana.
UWAGA Nowość! To będzie unikatowe na skalę kraju szkolenie trenerskie w standardzie ISO 9001!

 

Tylko PTA wyposaży Cię w konkretne narzędzia pracy trenera. Po ukończeniu kursu możesz nazajutrz przystąpić do pracy… Wiemy, że poradzisz sobie świetnie. Nasi absolwenci już pracują!!
Tematyka szkolenia do odpowiedź na największe mega trendy branży fitness i potrzebne klientów.

HARMONOGRAM KURSU

1

ZJAZD

12 czerwca 

Prowadzący: Mateusz Stypułkowski

Filozofia pracy trenera

13 czerwca 

Prowadzący:
Dominik Fortuna

Teoria wysiłku fizycznego

2

ZJAZD

19 czerwca

Prowadzący: Kasia Sołdon

Anatomia funkcjonalna i testy oceny diagnostycznej

20 czerwca

Prowadzący:
Kasia Sołdon

Anatomia funkcjonalna i testy oceny diagnostycznej

3

ZJAZD

26 czerwca 

Prowadzący: Krzysztof Bajera

Trening siłowy

27 czerwca 

Prowadzący:
Krzysztof Bajera

Trening siłowy

4

ZJAZD

3 lipca 

Prowadzący: Dawid Gazdecki

Cross Training

4 lipca  

Prowadzący:
Dominik Fortuna

Model obsługi klienta + Warsztat pracy trenera

5

ZJAZD

10 lipca 

Prowadzący: Krzysztof Zięba

Sprzedaż + Motywacja 

11 lipca

Prowadzący:
Mariusz Ługiewicz

Dietetyka

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA KURSIE
TRENER PERSONALNY -
INSTRUKTOR SIŁOWNI?

OBSŁUGA KLIENTA

Pokażemy i zdradzimy Ci wypracowaną oraz przetestowaną przez nas ścieżkę pozyskiwania nowych klientów. Ponadto dowiesz się jak obsługiwać swoich klinetów na najwyższym poziomie od A do Z.

TEORIA SPORTU

Zdolności czy cechy motoryczne? Co to jest periodyzacja? Czym charakteryzują się różne typy treningu? W tym dziale uzyskasz niezbędną wiedzę w tym temacie.

CROSS TRAINING

Poznasz podstawowe metody oraz zasady treningu zmiennego, wykonywanego na wysokiej intensywności z wykorzystaniem ruchów funkcjonalnych - treningu cross.

TRENING MEDYCZNY

Zajęcia z zakresu treningu medycznego pozwolą Ci pracować nie tylko z osobami zdrowymi, ale również z tymi,u których konieczna będzie diagnoza dysfunkcji ruchowych oraz ukierunkowanie i dostosowanie jednostki treningowej.

ANATOMIA FUNKCJONALNA

Tutaj znajdziesz podstawową wiedzę związaną z anatomią i biomechaniką ciała. Dowiesz się między innymi czym są mięśnie antagonistyczne oraz jaką funkcję pełnią powięzi. Wszystko to ukierunkowane jest na bezpieczną pracę z podopiecznym.

CORE STABILITY

Stabilizacja centralna jako wyjście do bezpiecznej jednostki treningowej. Uzyskasz informacje o tym, co może powodować jej zaburzenia oraz w jakim sposób ją skutecznie rozwijać.

NOWOCZESNE PRZYBORY TRENINGOWE

Zdobędziesz szereg informacji związanych z mnogością oraz wykorzystaniem nowoczesnych przyborów treningowych takich jak BOSU czy Kamagon Ball.

TRENING SIŁOWY

Uzyskasz szereg informacji związanych z bezpiecznym treningiem z wykorzystaniem wolnego ciężaru takiego jak sztanga czy odważniki kettlebell.

PODSTAWY ŻYWIENIA I SUPLEMENTACJI

Kim byłby trener personalny bez podstawowych wiadomości ukierunkowanych na żywienie i suplementację? Białka,węglowodany,tłuszcze? Ile i kiedy? Tutaj dowiesz się wszystkiego na początku swojej drogi.

BIZNES I MARKETING

Każdy trener personalny powinien znać podstawowe elementy i zasady, które skutecznie wykreują, zbudują jego markę osobistą. Ten dział poświęcony jest biznesowi trenera oraz sposobom na wypromowanie własnej,unikatowej marki trenerskiej.

MOTYWACJA, WYZNACZANIE CELÓW

Motywacja jest jednym z dziesięciu bazowych punktów w Modelu Obsługi Klienta według Akademii PTA. Jest ona niezmiernie ważna nie tylko dla przyszłego trenera, ale również dla jego podopiecznych. Dowiesz się co to jest motywacyjne DNA oraz jak je wykorzystywać w pracy trenerskiej.

TESTY OCENY FUNKCJONALNEJ

Dowiesz się jakie są metody oceny według najnowszych wytycznych. Uzyskasz bazową wiedzę dotyczącą systemu Functional Movement Screen (FMS) oraz dowiesz się jak wykorzystać podstawowy test Overhead Squat (OHS) do znalezienia kompensacji u podopiecznego.

ZOBACZ

JAK WYGLĄDAJĄ NASZE KURSY

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PERSONAL TRAINING ACADEMY?

Jako jedyna akademia posiadamy akredytację:

REPS Polska,

EREPS oraz

VCC

dzięki czemu nasze certyfikaty są rozpoznawalne prawie na całym świecie,

a jakość którą otrzymacie jest niekwestionowana. 

Dodatkowo nasze szkolenia prowadzone są w standardzie iso 9001.

MIEJSCE KURSU

HUMAN FITNESS PHILOSOPHY
RZGÓW, UL. ŻEROMSKIEGO 6

OPINIE NASZYCH ABSOLWENTÓW

"Cześć, brałem udział w niejednym szkoleniu i webinarze związanym z tematyką fitness. Zagadnienia takie jak: pracy z ludźmi, trening siłowy, odżywianie czy po prostu budowanie i polepszanie jakości swojego życia nie są mi obce. Zdecydowałem się na kurs Trener Personalny organizowanego przez PTA, gdyż już niejednokrotnie słyszałem same pozytywne opinie na temat prowadzonych przez PTA zajęć. Nie zawiodłem się! Preleganci PTA są to jednii z najlepszych profesjonalistów w swojej dziedzinie w Polsce. Nauka z nimi przychodzi z łatwością i niesamowitą szybkością. Gdy coś jest niejasne to z chęcią wszystko wytłumaczą."
Franciszek Rumak
"Ogrom wiedzy, a także doskonała jej jakość i podejście wykładowców sprawiają, że kurs jest wspaniałą przygodą na drodze zgłębiania wiedzy z zakresu treningu, odżywiania oraz warsztatu pracy trenera! Polecam każdej osobie bez względu na to, czy dopiero zaczyna swoją przygodę jako trener personalny, czy też już posiada staż :)"
Karolina Pinkowicz
"To było moje pierwsze szkolenie na trenera personalnego i dzięki temu szkoleniu utwierdzilam się w przekonaniu że to jest to co chce robić w swoim życiu. Pomimo tak dużej wiedzy którą przekazali Nam wykładowcy, szkolenie było ciekawe i łatwe do przyswojenia (A trudno uzyskać taki efekt przy tak ogromnym programie). MEGA szkolenie! Polecam każdemu 👍🏻😊 nie mogę sie doczekać aż poznam osobiście tych wspaniałych ludzi 🥰"
Anna Kacprzyk

ZOBACZ CO O KURSIE TRENER TERSONALNY MÓWIĄ UCZESTNICY 👇

PROWADZĄCY

Najmocniejszym aspektem szkolenia jest kadra.
Wykładowcy to profesjonaliści w swoich dziedzinach, praktycy łączący doświadczenie z gruntownym wykształceniem. W tej edycji jeszcze wzmocniliśmy nasz TEAM!
Mateusz Stypułkowski

Pasję do sportu wykuł na światowych matach judo. Jako zawodnik 13-krotny medalista Mistrzostw Polski, wieloletni członek Kadry Narodowej. Pasja do sportu przerodziła się w pracę – jako trener personalny i grup sportowych, zaraża entuzjazmem swoich podopiecznych. Najbardziej realizuje się w roli managera branży fitness.

Dominik Fortuna

Dyplomowany trener osobisty Life Fitness Academy, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor sportu ze specjalnością Rugby. Wielokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski seniorów w Rugby oraz reprezentant Polski wewszystkich kategoriach wiekowych w tej dyscyplinie sportu.

Dawid Gazdecki

Absolwent kierunku Wychowanie Fizyczne na wydziale Pedagogiki w Wyższej Szkole Informatyki w Łodzi. Ukończony kurs Trener CF level 1 w 2013 roku, instruktor TRX Suspension Training Course.

Krzysztof Zięba

„Fakty nie przestają istnieć tylko dlatego, że są pomijane!” Wydobywanie potencjału, zwalnianie blokad oraz wzmacnianie mocnych stron to dla mnie najważniejsze aspekty pracy grupowej oraz indywidualnej. Jestem Trenerem umiejętności interpersonalnych, Life and Business Coach’em,Trener mentalnym pracujący m.in. na modelu odporności psychicznej MTQ48. Na swoim koncie mam ponad 12 000 godzin przeprowadzonych zajęć grupowych, z czego prawie tysiąc to wynik szkoleń i warsztatów zrealizowanych na przestrzeni 2019 roku.

Mariusz Ługiewicz

Dietetyk oraz trener personalny. Swoje doświadczenie zdobywał poprzez wieloletnie doradztwo dietetyczne i suplementacyjne dla sportowców, oraz amatorów. W latach 2016-2019 manager jednego z największych sklepów z suplementami diety w Polsce.

Katarzyna Sołdon

Kasia od wielu lat zawodowo zajmuje się pomaganiem ludziom. Jest fizjoterapeutką i trenerką, która spełnia się w swojej pracy. Jest Absolwentką wielu kursów z zakresu fizjoterapii i treningu ( EFDM, TMJ, Kinesiologytaping, Gray Institute, Move Well Solution oraz wiele innych). Szkolenia te pozwalają w efektywny i bezpieczny sposób osiągać cele podopiecznych

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA KURSIE

TRENER PERSONALNY - INSTRUKTOR SIŁOWNI

DOKONUJĄC JEDYNIE OPŁATY REZERWACYJNEJ W WYSOKOŚCI 500 ZŁ

UWAGA !
CAŁKOWITY KOSZT KURSU WYNOSI JEDYNIE

2000 ZŁ !!!

Skontaktuj się z nami: 

[email protected] 

Możesz obniżyć koszy kursu, korzystając ze zniżek, które oferują nasi partnerzy:

zniżka 15%

Dla posiadaczy karty “Młodzi w Łodzi” 

zniżka 20%

Dla posiadaczy Karty Łodzianina

Jednak to nie koniec dobrych informacji...

Będąc w PTA zyskujesz więcej !

Decydując się na ukończenie kursu Trener Personalny – Instruktor Siłowni w akademii Personal Training Academy uzyskujesz dożywotni przywilej korzystania ze szkoleń i warsztatów specjalistycznych z 10% zniżką

PARTNERZY

Do zobaczenia na kursie !
#UlepszanieNieMaKońca