Consulting

Consulting

Czyli profesjonalne doradztwo biznesowe dla branży fitness.

Jeśli chcesz uruchomić profesjonalny klub fitness, klub, który od początku będzie rentowny i doskonale zorganizowany.

Koordynatorem projektu doradczego jest Mateusz Stypułkowski

Szczegółowe informacje znajdziesz:

www.stypulkowski.biz

Doradztwo inwestycyjne

Od pomysłu do wdrożenia.

Pomożemy Ci zaprojektować, stworzyć i uruchomić Twój świetnie prosperujący klub Fitness. Branża fitness jest jedną z najbardziej dynamicznych w Polsce. Jej specyfika jest jednak niestandardowa. Sukces to kompozycja wielu elementów. Doradzimy Ci jak złożyć te elementy w jedną, harmonijną całość. Będziemy przy Tobie na każdym etapie tworzenia Twojego biznesu po to, byś nie popełniał błędów i maksymalnie wykorzystał potencjał inwestycyjny. Dzięki naszej współpracy zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Partnerska i motywacyjna atmosfera pracy sprawi, że droga którą będziemy razem szli wyda stanie się łatwiejsza i bardziej przyjemna.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami zapewnię obsługę każdego etapu Twojej inwestycji.

Plan naprawczy dla Twojego klubu fitness

W 2016 roku zamknęło się w Polsce ponad 200 klubów fitness. Nie wytrzymały naporu konkurencji profesjonalnych, sieciowych graczy. Rywale rynkowi stają się coraz mocniejsi, świetnie zorganizowana i bez żadnych skrupułów. Bądź gotowy do walki lub zupełnie zejdź z jej linii.

Pomożemy Ci poprawić wyniki finansowe, wydolność organizacyjną, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną Twojego klubu. Wspólnie stworzymy efektywną strategię marketingową, która przyniesie Ci wymierne korzyści finansowe i wizerunkowe.

Szkolenia

Tylko, nieprzerwany, zaplanowany rozwój osobisty i rozwój Twojej kadry pozwoli Ci wytrzymać tempo rozwoju branży i konkurencji. Oferuję Ci profesjonalne szkolenia biznesowe z zakresu:

– sprzedaż w klubie fitness – perfekcyjna obsługa klienta
– marketing online – organizacja i strukturyzacja pracy
– motywacja

PTA to jedyna w Polsce profesjonalna akademia, akredytowana międzynarodowymi certyfikatami EREPS – EuropeActive i REPS Polska. Wyposażymy Twój zespół w najnowocześniejszą wiedzę z zakresu metod treningowych, treningu personalnego, zajęć grupowych, specjalistycznych systemów, spójnych z najważniejszymi światowymi trendami. Trenerzy i instruktorzy, którzy mają wiedzę i umiejętności przyciągną za sobą tłumy.  Pomożemy Ci stworzyć te autorytety pod dachem Twojego klubu.